Versenynaptár

2018.-ban tervezett versenyek:

Júl.29              Szezonzáró, Székesfehérvár                                                                         »»»

Júl25-28          Serdülő Országos Bajnokság, Győr

Júl.18-21         Gyermek Országos Bajnokság, Kecskemét

Júl.11-14         Cápa Országos Bajnokság, Miskolc

Júl.06-07         Delfin Országos Bajnokság, Győr

Jún.23              Marcal Kupa                                                                                                    »»»

Jún.09              III.Savaria Kupa                                                                                              »»»

Máj.30-Jún.02  Ifjúsági Országos Bajnokság, Hódmezővásárhely

Máj.11-13         Medencés Hosszútávúszó Országos Bajnokság, Békéscsaba

Ápr.28               Colonia C.S. Kupa III.ford, Szombathely                                                   »»»

Ápr.27-29          Országos Vidékbajnokság

Ápr.22                12+ Korosztályos Úszóverseny, Székesfehérvár                                   »»»

Ápr.21                Hajós Alfréd Kupa II.forduló, Debrecen                                               

Ápr.21                8-11. Korosztályos Úszóverseny, Székesfehérvár                                 »»»

Ápr.07               Úszósuli Körverseny III.forduló, Pápa                                                       »»»

Márc.31             Colonia C.S. Kupa II.ford, Szombathely                                                   »»»

Márc.10-11       XXII. Víz Világnapja, Miskolc                

Feb.25               Colonia C.S. Kupa I.ford, Szombathely                                                   »»»

Feb.24               Hajós Alfréd Kupa I.forduló, Debrecen                                                    »»»

Feb.24               Úszósuli Körverseny II.forduló, Veszprém

Feb. 10              Győr Maraton, Győr                                                  

Jan.28               12+ Korosztályos Úszóverseny, Székesfehérvár

Jan.27                II. Savaria Kupa, Szombathely

2017.-ben tervezett versenyek:

Dec. 13-16       VIII.Scitec Győr Open, Győr                                                                »»»

Dec. 03             12+ Korosztályos Úszóverseny, Székesfehérvár                           »»»

Dec. 02             8-11. Korosztályos Úszóverseny, Székesfehérvár                         »»»

Nov.25-26         Claudius Kupa, Szombathely                                                            »»»

Nov.18               Úszósuli Körverseny I.forduló,Pápa                                                 »»»

Nov.11               Rábca Kupa, Győr                                                                               »»»

Okt.28               Nyugat-Dunántúli Régió Bajnokság, Szombathely                       »»»

Okt.14               Rába Kupa, Győr                                                                                  »»»

Júl.12-15          Országos Cápa Bajnokság, Miskolc                                                »»»

Júl.05-08          Országos Gyermek Bajnokság, Kecskemét                                   »»»

Jún.29-Júl.01  Országos Delfin Bajnokság,Debrecen                                             »»»

Jún.20-24        Orszádos Serdülő Bajnokság, Győr                                                  »»»

Jún.18               Úszósuli Körverseny IV.ford., Veszprém

Jún.17               Miniolimpia, Pápa                                                                                »»»

Jún.11              Országos Nyíltvízi Úszó Bajnokság, Szeged                                    »»»

Jún.10              I. Savaria Kupa, Szombathely                                                              »»»

Jún.1-4            Budapest Bajnokság, Budapest                                                          »»»

Máj.24-27       Országos Ifjúsági Bajnokság, Hódmezővásárhely                           »»»

Máj.19-21       Országos Hossútávúszó Medencés Bajnokság,Békéscsaba       »»»

Máj.13-14       ORV, Pozsony

Máj.06             Hullám Maraton, Székesfehérvár                                                         »»»

Ápr.30             12+ Korosztályos Úszóverseny, Székesfehérvár                                »»»

Ápr.29             Nyugat-Dunántúli Régió Bajnokság, Szombathely                           »»»

Ápr.28-30        Vidék Országos Bajnokság, Kecskemét                                           »»»

Ápr.19-22       Országos Bajnokság, Debrecen                                                          »»»

Ápr.11-14        Arany Üst Nemzetközi Úszóverseny, Dunaújváros                           »»»

Ápr.01             Nyugat-Dunántúli Regionális Úszóverseny, Szombathely              »»»

Márc.11-12    Bácsvíz Kupa                                                                                            »»»

Márc.11          Úszósuli Körverseny II.forduló, Veszprém                                   

Feb.25            Nyugat-Dunántúli Regionális Úszóverseny, Szombathely              »»»

Jan.29            12+ Korosztályos Úszóverseny, Székesfehérvár                               »»»

Jan.28        8-11. Korosztályos Úszóverseny, Székesfehérvár         »»»